Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Midea Xtreme Save Pro (MSAGBU-12HRFN8/MOX230-12HFN8)+Wifi modullal+csepptálca fűtéssel 2,9 - 3,9 kW-os oldalfali inverteres klíma + kültéri egység + távirányító
327.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | MGP2X-12-SP |
|---|---|
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 55 dB |
| Vízszintes Csövezési Távolság (m) | 25 m |
| Smart Wifi | igen |
| Beltéri súly (kg) | 8,7 kg |
| Kültéri súly (kg) | 26,7 kg |
| Kültéri Méret (mm) | 765*555*303 mm |
| Beltéri Méret (mm) | 835*295*208 mm |
| Kültéri működési tartomány fűtés (°C) | -20 ~ 25°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés (°C) | -15 ~ 50 °C |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg | R32 |
| Kültéri zajszint (H) dB | 61 dB |
| Gyártó | Midea |
| Energiaosztály (fűtés) | A++ |
| Energiaosztály (hűtés) | A+++ |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 4,6 |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 8,5 |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 3,8 kW |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 3,5 kW |
| Ajánlott szoba méret | 25 m2 – 40 m2 |
| Garancia (év) | 5 év |
| Üzemmód | Inverter |
| Teljesítmény (kW) | 3,5 kW |
| Mennyiségi egység | db |
| Függőleges Csövezési Távolság (m) | 10 m |



