Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
MIDEA KONZOL SPLIT (MFA2U-12HRFNX(GA)/MOX230-12HFN8-QD0) INVERTERES KLÍMA 3,5 kW-os oldalfali inverteres klíma + kültéri egység
506.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
Midea Konzol split (MFA2U-12HRFNX(GA)/MOX230-12HFN8-QD0) inverteres klíma
3,5 kW-os oldalfali inverteres klíma + kültéri egység
| Üzemmód: | Inverter |
|---|---|
| Garancia: | 3 év |
| Kültéri zajszint (H): | 62 dB |
| Beltéri zajszint (H/L): | 54 dB |
| Hűtőközeg: | R32 |
| Kültéri működési tartomány (hűtés): | -15~50 °C |
| Kültéri működési tartomány (fűtés): | -15~24 °C |
| Beltéri méret: | 794*621*200 mm |
| Kültéri méret: | 765*555*303 mm |
| Kültéri súly: | 26,6 kg |
| Beltéri súly: | 14,9 kg |





