Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
MIDEA ALL EASY PRO MULTI BELTÉRI EGYSÉG (MSEPBU-09HRFN8) 2,6 kW-os inverteres beltéri egység
101.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | MSMABU-12HRDN1-QRD0GW |
|---|---|
| Gyártó | Midea |
| Mennyiségi egység | db |
| Teljesítmény (kW) | 3,5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Garancia (év) | 5 év |
| Ajánlott szoba méret | 35 m2 – 45 m2 |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 3,5 kW |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 3,8 kW |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 6,1 |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 4 |
| Energiaosztály (hűtés) | A+++ |
| Energiaosztály (fűtés) | A++ |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 38 dB |
| Beltéri Méret (mm) | 285*805*205 mm |
| Beltéri súly (kg) | 7,5 kg |
Midea All Easy Pro multi beltéri egység (MSEPBU-09HRFN8)
2,6 kW-os inverteres beltéri egység
| Üzemmód: | Inverter |
|---|---|
| Garancia: | 3 év |
| Ajánlott szoba méret: | 12-18 m2 |
| Teljesítmény (hűtés): | 2,6 kW |
| Teljesítmény (fűtés): | 3,1 kW |
| Hűtőközeg: | R32 |
| Hálózati feszültség: | 220~240 V 50 Hz |
| Légszállítás: | 530/360/280 m3/h |
| Beltéri méret: | 795*295*225 mm |
| Beltéri súly: | 10,2 kg |





