Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
MDV (NTA-053B-IU) Inverteres Multi Beltéri egység 5,2 kW-os inverteres multi beltéri egység
125.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | NTA-053B-IU |
|---|---|
| Gyártó | MDV |
| Mennyiségi egység | db |
| Teljesítmény (kW) | 5,3 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Garancia (év) | 5 év |
| Ajánlott szoba méret | 24 m2 – 35 m2 |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 5,3 kW |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 5,6 kW |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 7 |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 4 |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 43/33,5/28 dB(A) |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Légszállítás (m3/h) | 730/500/420 m3/h |
| Beltéri Méret (mm) | 965*319*215 mm |
| Beltéri súly (kg) | 10,9 kg |





