Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
LG Légcsatornázható Split (UM48F/UUD1) 14 kW-os inverteres split kültéri+beltéri egység
1.242.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | UM48F/UUD1 |
|---|---|
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 65 dB |
| Kültéri súly (kg) | 85 kg |
| Kültéri Méret (mm) | 950*1380*330 mm |
| Beltéri Méret (mm) | 1250*360*700 mm |
| Kültéri működési tartomány fűtés (°C) | – 25~18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés (°C) | – 20~52 °C |
| Légszállítás (m3/h) | 2400/2040/1680 m3/h |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg | R32 |
| Energiaosztály (hűtés) | A+++ |
| Gyártó | LG |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 4 |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 5,8 |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 15,5 kW |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 13,4 kW |
| Garancia (év) | 3 év |
| Üzemmód | Inverter |
| Teljesítmény (kW) | 14 kW |
| Mennyiségi egység | db |
| Beltéri súly (kg) | 43,5 kg |

