Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
LG ARTCOOL GALLERY OLDALFALI BELTÉRI (MA12R.NF1) 3,5 kW-os inverteres multi beltéri
243.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
LG Artcool Gallery oldalfali beltéri (MA12R.NF1)
3,5 kW-os inverteres multi beltéri
| Üzemmód: | Inverter |
|---|---|
| Garancia: | 3+10 év |
| Ajánlott szoba méret: | 35 m2 – 45 m2 |
| Teljesítmény (hűtés): | 3,5kW |
| Teljesítmény (fűtés): | 3,9kW |
| Beltéri zajszint (H/L): | 44/38/32 dB |
| Hálózati feszültség: | 220~240 V 50 Hz |
| Beltéri méret: | 600*600*145 mm |
| Beltéri súly: | 15 kg |





