Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Gree Multi beltéri Dark X (GWH12ACC-K6DNA1F/I) 3,5 kW-os inverteres multi beltéri egység
140.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | GWH12ACC-K6DNA1F/I |
|---|---|
| Gyártó | Gree |
| Mennyiségi egység | db |
| Teljesítmény (kW) | 3,5 kW |
| Üzemmód | Inverter |
| Garancia (év) | 3+2 év |
| Ajánlott szoba méret | 24 m2 |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 3,5 kW |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 3,7 kW |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 42/38/33/29 dB |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri Méret (mm) | 889*294*212 mm |
| Beltéri súly (kg) | 11 kg |
| Smart Wifi | igen |
| Plasma | 1 |
| 8°C temperáló fűtés | 1 |





