Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Gree Mobilklíma (GPH12AN-K5NNA1A) 3,5 kW-os mobilklíma
193.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | GPH12AN-K5NNA1A |
|---|---|
| Gyártó | Gree |
| Mennyiségi egység | db |
| Teljesítmény (kW) | 3,5 kW |
| Garancia (év) | 3 év |
| Ajánlott szoba méret | 15 m2 |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 3,5 kW |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 3,5 kW |
| Energiaosztály (hűtés) | A+++ |
| Energiaosztály (fűtés) | A++ |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 53/51/49 dB |
| Hűtőközeg | R290 |
| Beltéri Méret (mm) | 405*835*385 mm |
| Beltéri súly (kg) | 36 kg |




