Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Daikin Stylish R32 (FTXA20AW/RXA20A) 2,0 - 2,2 kW-os oldalfali inverteres klíma + kültéri egység + távirányító
919.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | FTXA20AW/RXA20A |
|---|---|
| Energiaosztály (fűtés) | A++ |
| Kültéri súly (kg) | 47 kg |
| Kültéri Méret (mm) | 550*765*285 mm |
| Beltéri Méret (mm) | 295*798*189 mm |
| Kültéri működési tartomány fűtés (°C) | -15~18 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés (°C) | -10~46 °C |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg | R32 |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 56 dB |
| Kültéri zajszint (H) dB | 63 dB |
| Energiaosztály (hűtés) | A+++ |
| Gyártó | Daikin |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 5,15 |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 8,75 |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 2,50 kW |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 2,0 kW |
| Ajánlott szoba méret | 17 m2 – 25 m2 |
| Garancia (év) | 3 év |
| Üzemmód | Inverter |
| Teljesítmény (kW) | 2 kW |
| Mennyiségi egység | db |
| Beltéri súly (kg) | 28 kg |
Miért vegyél DAIKIN-t?
Zajszint: Egy DAIKIN klíma mellett békésen alhatsz, még akkor is, ha nem szoktál mélyen aludni. Azt sem fogod hallani, ha elindul, vagy leáll a gép. Rendkívül alacsony, akár 22 dBA zajszintet is tud produkálni a lakásban. Sőt, a kültéri egységet is extra csendes üzemmódba tudod kapcsolni egy könnyen kezelhető távirányítóval, és még a szomszédok sem veszik észre, hogy éppen klimatizálsz. Mi már jól alszunk. És ez felér akármivel, ami jó.
Energiatakarékosság: A DAIKIN az inverteres berendezéseinél a legmagasabb szintű inverter technológiát alkalmazza, ezért ezek a készülékek rendelkeznek az iparág legjobb hatásfokával.
Design: A DAIKIN letisztult formájával 2017-ban elnyerte a formatervezők „Good Design Award” nevű díját, amellyel a legigényesebb bírák adták le voksukat a DAIKIN esztétikus megjelenése mellett. Jó ízlésük van. Nem kell tehát attól tartanod, hogy egy DAIKIN klíma elcsúfítja otthonodat, hiszen akár lakásod díszévé is válhat.
Légszűrés: A világ egyik legjobb légszűrési technológiáját alkalmazva a DAIKIN garantáltan tiszta, baktérium- és szagmentes környezetet biztosít. Ráadásul az alapos szűrés évi mindössze kétszeri karbantartással éveken keresztül biztosítva van. DAIKIN-t használva attól sem kell félned, hogy allergiás leszel a légkondicionálástól.





