Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Daikin SkyAir Advance (FDA125A/RZASG125MY1) távirányító nélkül 12,1 - 13,5 kW-os oldalfali inverteres klíma + kültéri egység
2.429.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | FDA125A/RZASG125MY1 |
|---|---|
| Kültéri zajszint (H) dB | 71 dB |
| Kültéri súly (kg) | 74 kg |
| Kültéri Méret (mm) | 990*940*320 mm |
| Beltéri Méret (mm) | 300*1400*700 mm |
| Kültéri működési tartomány fűtés (°C) | -15~15,5 °C |
| Kültéri működési tartomány hűtés (°C) | -15~46 °C |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Hűtőközeg | R32/R410A |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 66 dB |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 3,58 |
| Gyártó | Daikin |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 5,03 |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 13,5 kW |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 12,1 kW |
| Ajánlott szoba méret | Szaktanácsadásért vegye fel Cégünkkel a kapcsolatot. |
| Garancia (év) | 3 év |
| Üzemmód | Inverter |
| Teljesítmény (kW) | 12,8 kW |
| Mennyiségi egység | db |
| Beltéri súly (kg) | 45 kg |

