Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.
Midea Konzol Split (MFA-16HRFNX/MOX330-18HFN8-QD0) 4,7 - 5,2 kW-os oldalfali inverteres klíma + kültéri egység
621.000 Ft
GARANCIA csakis az álltalunk beszerelt készülékekre érvényes.
Az árak tartalmazzák a 27% Áfát.
Beszerelés ára: 80.000 Ft+áfa
ebbe beletartozik 3 m vezetékezés.
3 m felett minden megkezdett méter 15.000 Ft+áfa.
Ha a terméknek nincs ára kiírva érdekődjön telefonon vagy e-mailban.
Házhozszállítás Futárszolgálat Ingyenes,
2-3 munkanap, a szállítás időpontjáról a futárszolgálat sms és e-mail értesítést küld.
Bankkártyás fizetés: (Paylike) INGYENES,
Egyszerű és biztonságos fizetés. Fizetéskor cégünk nem jut hozzá fizetési adataidhoz.
Elfogadott kártyák: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron.
Bankiátutalás: INGYENES,
Fizetés közvetlenül a bankszámlára. A megjegyzés rovatban tüntessük fel a rendelésszámot. A kiszállítás az összeg beérkezését követően történik.
Kedvezményezett neve:
Kelemen Gyöngyi
OTP bank Bankszámlaszám: 11773377-07226308
Additional information
| sku | MFA-16HRFN8-SP |
|---|---|
| Hűtőközeg | R32 |
| Függőleges Csövezési Távolság (m) | 20 m |
| Vízszintes Csövezési Távolság (m) | 30 m |
| Beltéri súly (kg) | 14,7 kg |
| Kültéri súly (kg) | 32,5 kg |
| Kültéri Méret (mm) | 805*554*330 mm |
| Beltéri Méret (mm) | 700*210*600 mm |
| Kültéri működési tartomány fűtés (°C) | -15 ~ 24°C |
| Kültéri működési tartomány hűtés (°C) | -15 ~ 50 °C |
| Légszállítás (m3/h) | 560/480/400 m³/h |
| Hálózati feszültség | 220~240 V 50 Hz |
| Beltéri zajszint (H/L) dB | 60 dB |
| Gyártó | Midea |
| Kültéri zajszint (H) dB | 65 dB |
| Energiaosztály (fűtés) | A++ |
| Energiaosztály (hűtés) | A+++ |
| SCOP jósági tényező (Fűtés) | 4 |
| SEER jósági tényező (hűtés) | 6,5 |
| Teljesítmény Fűtés (kW) | 4,98 kW |
| Teljesítmény Hűtés (kW) | 4,84 kW |
| Garancia (év) | 5 év |
| Üzemmód | Inverter |
| Teljesítmény (kW) | 4,8 kW |
| Mennyiségi egység | db |
| Kifutott termék | igen |





